ХТО МИ

ФАХОВІ КОНСУЛЬТАЦІЇ ТА РЕКОМЕНДАЦІЇ

Понад 20 років досвіду на ринку гнучкого рулонного паковання дають змогу проаналізувати вимоги, оцінити потреби та зрозуміти побажання замовників – і запропонувати оптимальні варіанти для пакування саме їхньої продукції.

historyPicture

ДОБІР ВІДПОВІДНОГО СКЛАДУ МАТЕРІАЛУ ДЛЯ КОЖНОГО ПАКОВАННЯ

Враховуємо особливості продукту, який треба запакувати, умови та строки його майбутнього зберігання чи використання, а також вимоги технічних умов і державних стандартів – і добираємо матеріали з відповідними характеристиками та властивостями.

historyPicture

РОЗРОБКА ДИЗАЙНУ

Допомагаємо вирізнити Ваш продукт серед низки аналогічних товарів, звернути увагу споживача саме на нього, зберігши при тому вже вироблений фірмовий стиль або створивши унікальний, але впізнаваний образ.

historyPicture

ДОДРУКОВА ПІДГОТОВКА МАКЕТІВ

Зважаємо на особливості пакувального обладнання, враховуємо можливості відтворення усіх елементів зображення методом флексодруку, професійно адаптовуємо макети з огляду на відповідні властивості обраних матеріалів. Надаємо замовнику можливість уявити майбутнє паковання - друкуємо кольоропроби, які на 97% відповідають очікуваному результату.

historyPicture

8-КОЛІРНИЙ ФЛЕКСОДРУК НА БУДЬ-ЯКИХ ГНУЧКИХ РУЛОННИХ МАТЕРІАЛАХ

Технічні можливості підприємства та висока кваліфікація працівників дозволяють друкувати на рулонних матеріалах із найрізноманітнішими характеристиками:

- на прозорому, матовому, металізованому, перлистому поліпропілені;

- на прозорому, білому, чорно-білому поліетилені з найрізноманітнішими добавками;

- на прозорій, матовій, металізованій ПЕТ-плівці;

- на ламінованому, офсетному і крафтпапері;

- на картоні…

Складні дизайнерські рішення, дрібні елементи, «насичений» білий і «густий» чорний кольори, «нестандартні» пантони, прозорі «вікна» для огляду вмісту – не перепона для наших монтажників, друкарів, технологів: наша робота відповідає найвищим стандартам флексодруку.

Максимальна ширина друку – 1000 мм.

historyPicture

2-, 3-ШАРОВА ЛАМІНАЦІЯ

Щоб захистити продукцію від впливу світла, вологи, повітря, різних температурних режимів та механічних пошкоджень, для пакування обираємо плівку з відповідними бар`єрними властивостями і зламіновуємо дво- або тришаровий композит. Зазвичай, зовнішній шар – це плівка для друку та захисту від зовнішніх впливів, у середньому шарі – плівка з необхідними водо-, газо- чи світлопроникністю, а внутрішній шар має відповідну термозварюваність (залежно від способу подальшого пакування) і хіміко-технічні властивості, розраховані на безпосередній контакт із пакованим продуктом. Ламінуємо безсольвентним способом, із застосуванням відповідного клею, призначеного для використання у пакуванні конкретних продуктів. Максимальна ширина ламінування – 1050 мм.

historyPicture

ПЕРЕМОТУВАННЯ ТА РІЗАННЯ МАТЕРІАЛІВ ІЗ РУЛОНУ В РУЛОН

З огляду на особливості пакувальної техніки замовника намотуємо матеріали та готову продукцію у рулони відповідного діаметру, ріжемо полотно на рулони та рулончики потрібних розмірів. Ширина рулонів – від 30 мм, максимальна ширина матеріалу для різання – 1600 мм, максимальний діаметр рулонів – 1000 мм.

historyPicture

ВИГОТОВЛЕННЯ РІЗНОМАНІТНИХ ПАКЕТІВ НА ЗАМОВЛЕННЯ

Із виготовленого нами задрукованого полотна за бажанням замовника можна зробити різні види пакетів: від простих двошовних - до складних дой-паків із зіп-замком, складеним дном, боковими закладками, насічками для відкривання та європідвісом. Або інші – саме такі, які пасуватимуть для Вашої продукції.

historyPicture

ПАКУВАННЯ ГОТОВОЇ ПРОДУКЦІЇ ВІДПОВІДНО ДО ЄВРОПЕЙСЬКИХ ВИМОГ

Піклуємось про захист готової продукції від механічних пошкоджень, забруднення, зовнішніх впливів, а також про зручність її транспортування та інформативність. Тож пакуємо акуратно, надійно, красиво, із застосуванням сучасних пакувальних засобів, відповідно до потреб та побажань замовника і згідно з технічними вимогами. Наносимо необхідне маркування.

historyPicture

ПОСТАЧАННЯ ГОТОВОЇ ПРОДУКЦІЇ НА СКЛАД ЗАМОВНИКА

Узгоджуємо із замовником місце передачі готової продукції і організовуємо її транспортування в зумовлені строки та за найвигідніших умов.

historyPicture

Послуги

Виробництво