КОНТРОЛЬ ЯКОСТІ

CИСТЕМА КЕРУВАННЯ ЯКІСТЮ ПРОДУКЦІЇ

Відповідність виробничих процесів на підприємстві міжнародним системам керування якістю продукції та керування безпечністю харчових продуктів підтверджено 2021 року - отримано Сертифікат ISO 9001:2015 та Сертифікат 22000:2019.
Ці документи свідчать, що підприємство дотримується норм українського та міжнародного законодавства, гарантує безпечність своєї продукції і демонструє високу організованість технологічного процесу та відповідальність перед споживачем.
Постійно проходимо аудит з якості, проводимо випробування готової продукції у сертифікованих лабораторіях, вимогливо організовуємо власний багаторівневий контроль якості.
Працюємо з постачальниками сировини й матеріалів, які надають сертифікати якості, а якість виготовленої продукції підтверджуємо якісними посвідченнями.
Про якість готової продукції дбаємо на всіх етапах виробництва, починаючи від обговорення із замовником її майбутніх характеристик і закінчуючи завантаженням у транспорт, який доправить паковання до місця призначення.

Контроль якості

ВХІДНІ МАТЕРІАЛИ

Фахівці з якості перевіряють сировину та все необхідне для виробничого процесу, контролюють відповідність їх характеристик супровідним документам та аналізують, які саме матеріали потрібні для конкретного замовлення.

Технологи пильнують, щоб для друку та ламінування були використані тільки якісні фарби, лаки та клей, які пройшли попереднє тестування на певних видах матеріалів та необхідні лабораторні дослідження. При тому враховують, чи відповідають їх характеристики вимогам до виготовлення конкретних видів пакування (згідно з вимогами замовників).

І при тому працівники групи безпечності постійно слідкують за тим, щоб умови зберігання фотополімерних форм відповідали визначеним стандартам, а в технологічних приміщеннях, де розміщені матеріали та готова продукція, постійно був мікроклімат зі сталими температурними параметрами і відповідними освітленням та вологістю.

Контроль якості

ДРУК, ЛАМІНУВАННЯ, РІЗАННЯ, ПЕРЕМОТУВАННЯ

Зважаємо на точність суміщення кольорів, чіткість зображення, відповідність кольоропробам, рівномірність нанесення клею, щільність прилягання шарів матеріалу, надійність склеювання, відповідність розмірам, напрям намотування, внутрішній та зовнішній діаметр рулонів.

Контроль якості

ГОТОВА ПРОДУКЦІЯ

Усі характеристики готової продукції підлягають ретельній перевірці, передусім, з огляду на відповідність вимогам, побажанням та потребам замовника. Водночас зважаємо на нормативні вимоги до якості саме цього виду продукції та параметри, необхідні для безпроблемного подальшого пакування. Надаємо Якісні посвідчення на всю виготовлену продукцію.

Контроль якості

ПАКУВАННЯ ТА ВІДВАНТАЖЕННЯ

Фахівці відділу підготовки сировини та матеріалів пильнують, щоб пакування відповідало технічним вимогам, щоб було необхідне маркування, щоб паковання відповідало даному виду готової продукції, умовам її транспортування і забезпечувало захист від механічного пошкодження та зовнішніх впливів під час постачання до місця призначення.

Контроль якості

КОНТАКТИ