Продукція

Для виготовлення якісної упаковки для різних промислових галузей підприємство використовує матеріали (Treofan Germany Group Ko& KG (Німеччина), Dupol (Італія), Alinvest (Чехія), Троїцька паперова фабрика(Росія)) і фарби (Huber (Німеччина), Warszawska fabryka farb graficznych S.A(Польша), Fisat (Італія), Sun Chemical Group,) відомих світових виробників, якість яких перевірені як часом використання, так і безпосередньо самими замовниками. виробництва Троїцької паперової фабрики.

Ми співпрацюємо з потужним виробником алюмінієвої фольги в Німеччині "FWM Folienwerk Merseburg", що постачає фольгу кашировану жиро- і вологостійким підпергаментом.

Постійно ведеться робота по пошуку нових, більш досконалих матеріалів, які після попереднього випробування пропонуються замовникам. Здійснюються постійні консультації з фірмами-виробниками щодо покращення якісних властивостей матеріалів та фарб.

 

ВИБЕРІТЬ ПРОДУКТ! МИ ЗАПРОПОНУЄМО УПАКОВКУ!

Одна з версій стверджує, що K —  є скороченням від слова англ. Key - Ключовий: у англомовних країнах терміном key plate позначається офсетна друкарська форма для чорної фарби, яка є найбільш контрастною.

У системі CMYK чорний колір — змішування основних кольорів в рівній пропорції і з максимальною інтенсивністю.